Triumf Healthi külastuskäik Tallinna Läänemere Gümnaasiumisse

Seekord külastasime Tallinna Läänemere Gümnaasiumi 5. klassi õpilasi, keda oli kokku 17. Kohtumine andis meile väärtuslikku tagasisidet ja ideid, kuidas Triumfland Saga mängu edasi arendada.

Aktiivsus ja arutelud

Mängu kasutamise aktiivsus oli suur, eriti kodus. Koolis mängiti üheskoos vähe, kuid arutleti sageli erinevate teemade üle. See näitab, et lapsed integreerivad mängu sisu oma igapäevaellu ja arutlevad õpitu üle nii kodus kui ka koolis.

Lemmikmängud ja rekordid

Kõige populaarsemad mängud olid tornimäng ja viktoriin. Lapsed olid väga põnevil, et said jagada oma rekordeid – tornimängus saavutati muljetavaldav 52 taseme kõrgus! See näitab, et mängud pakuvad väljakutseid ja hoiavad laste huvi üleval.

Tuju ja une hindamine

Lastele väga meeldis, et nad said iga päev oma tuju ja und hinnata. See aitas neil paremini mõista oma emotsioone ja igapäevast heaolu. Sellised funktsioonid aitavad lastel arendada eneseteadvust ja emotsionaalset intelligentsust.

Probleemülesanded ja soovid

Lapsed nautisid probleemülesannete lahendamist, kuid tundsid, et neil on juba palju teadmisi olemas. Nad soovisid minna rohkem süvitsi ja lahendada keerukamaid situatsioone. See tagasiside on meile väga väärtuslik, sest näitab, et lapsed on valmis suuremateks väljakutseteks ja sügavamateks teadmisteks.

Tulevikuplaanid

Lapsed väljendasid tugevat soovi ka uuel õppeaastal Triumfland Saga mänguga jätkata. See motiveerib meid veelgi enam, et mängu täiustada ja uuendusi sisse viia.

Uued ideed ja arendused

Külastuse käigus saime palju ideid, kuidas mängu edasi arendada, et muuta see laste jaoks veelgi paremaks, harivamaks ja huvitavamaks. Oleme tänulikud laste entusiasmile ja avatud tagasisidele, mis aitab meil pidevalt areneda ja pakkuda parimat võimalikku kogemust.

Tallinna Läänemere Gümnaasiumi külastus oli väga inspireeriv ja ootame põnevusega järgmisi kohtumisi teiste koolidega. Koos saame muuta laste õppimise lõbusamaks ja sisukamaks!

Previous
Previous

Ukraine Conference Psychological Resilience as a Key to Stability in the Time of War

Next
Next

Nurturing Mental Health Awareness in Kenyan Children Through Gaming